Könnyed győzelem Baracson

SHARE
, / 1758 0

foci

Otthon tartotta a baracsi csapat a három bajnoki pontot a Fejér megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság tizenkilencedik fordulójában.

Baracs – Káloz 2-0 (1-0)

Baracs, 200 néző. Vezette: Lak Balázs (Reinicz, Kasza).

Baracs: Tóth N. – Horváth G., Timkó, Beszedics, Mészáros, Horváth D. (Varga), Csanaki (Právics), Prókai, Éliás, Ivacs (Balogh D.), Bartók S. Edző:Horváth Zoltán.

Káloz: Takács – Pál, Bregócs (Fazekas), Ludányi (Bagyinszky), Tóth M., Szabó J., Kovács Z., Pustay, Máyer, Tóth B. (Varga Cs.), Csapcsár (Szente).Edző: Bencze Zsolt.

A bajnokság középmezőnyéhez tartozó hazaiak számára szinte kötelező volt a győzelem szombaton délután, a kieső zónában tanyázó káloziak ellen. A vendégek az első félidőben egészen jól tartották magukat, de a szünet előtt hat perccel Bartók S. megtörte az ellenállásukat (1-0). A második játékrész közepén szerzett Ivacs találat pedig végleg eldöntötte a találkozó sorsát (2-0). A baracsiak ezzel a győzelemmel megerősítették pozíciójukat a tabellán, és stabilan tartják a kilencedik helyezést.